Metimas rūkyti

Аr žinote, kad norint mesti rūkyti pakanka vos vienos procedūros?

Nikotinas yra pagrindinė priklausomybę vystanti psichoaktyvi medžiaga, randama įvairiose rūkymo formose – cigaretėse, elektroninėse cigaretės, iqos ir kt. Nikotino naudojimas paskatina smegenis išskirti teigiamą emocinį poveikį suteikiančius neuromediatorius (dopaminą, aminobutrinę rūgštį (GABA), opiatinius peptidus (endorfinus)). Tačiau ši – nikotino pastimuliuota neurotransmisija yra ganėtinai trumpa. Jos poveikis jaučiamas vos 20 min, o po 60 min jaučiamas poreikis kitai nikotino dozei. Reguliarus nikotino naudojimas veda link tolerancijos nikotino teikiamam maloniam poveikiui. Dėl to didėja nikotino poreikis, o jo negavus jaučiami abstinenciniai reiškiniai, kurių metu smegenyse apskritai trūksta neurotransmisijos. Tai kelia nemalonius fiziologinius reiškinius, bei psichologinį diskomfortą, jaučiamas nenumaldomas potraukis gauti psichoaktyvios medžiagos. Šių nemalonių reiškinių Jums gali padėti išvengti lazerio terapija.

Kaip tai veikia?

Lazerio terapija yra neinvazinė, atpalaiduojanti ir visiškai beskausmė. Procedūros metu infraraudonųjų spindulių lazeriu yra stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai (nervų galūnėlės) ausyse. Nutraukus rūkymą pirmosios trys paros yra laikomos esminėmis dėl nemalonių abstinencinių reiškinių. Lazerio terapija  padeda veiksmingai šalinti šiuos ūmius požymius. Yra klinikinių tyrimų kurie rodo, jog po lazerinės terapijos organizmas palaiko endorfinų išsiskyrimą net 3-5 dienas, dėl to abstinencijos simptomai ir stresas susijęs su nikotino stoka organizme sumažėja iki minimumo.
Lazerinė terapija suteikiama kartu su psichologo konsultacija. Psichologo konsultacija būtina ištirti priklausomybės nikotinui sunkumą, įvertinti ir sustiprinti žmogaus motyvaciją, supažindinti su atkryčio rizika ir kitais svarbiais psichologiniais aspektais siekiant atsikratyti žalingo įpročio.
Vieno vizito kaina – 100 eu. 
Esant poreikiui, pakartojimas pirmą savaitę nemokamas. 
Dažniausiai pakanka vieno vizito norint sėkmingai nutraukti priklausomybę nuo nikotino! 

Privalumai metant rūkyti lazerinės terapijos pagalba

  • Prieš procedūrą suteikiama išsami psichologo dirbančio su priklausomybėmis konsultacija;
  • Nikotino abstinencijos simptomai sumažėja iki minimumo;
  • Šalina poreikį rūkyti pirmosiomis dienomis;
  • Paspartina detoksikacijos procesus;
  • Mažina emocinę įtampą, dirglumą, veikia atpalaiduojančiai;
  • Terapija neturi jokio šalutinio poveikio, yra visiškai neskausminga ir neinvazinė;
  • Padeda įveikti rūkymo priklausomybę be didelių pastangų;
  • Tinka visų tipų rūkoriams.
  • Saugus ir patikimas būdas paaugliams.